Днями майбутні випускники авторської школи «Тривіта» побували на екскурсії у Національному університеті «Львівська політехніка», яку провів директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Захар’яш.
Незабутні враження справила перлина головного корпусу – Актова зала. Особливе захоплення викликала можливість посидіти на місцях, де зазвичай сідають ректор, професори.
Діти ознайомилися з навчальним оснащенням лабораторій Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, поспілкувалися з викладачами. Окремий інтерес викликали навчальні матеріали інституту, які можна було переглянути через віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки.
Екскурсія коридорами Університету викликала у дітей багато приємних емоцій та вражень. А наприкінці вони прогулялися містком Тульє.
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101121402.jpg?itok=lBZdiVem)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101121715.jpg?itok=4YPxBRBD)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101122044.jpg?itok=_FxqLlJt)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101122909.jpg?itok=Hi0OxvUY)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101123252.jpg?itok=tG3s7GuW)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101124258.jpg?itok=5u1mg_P6)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101130455.jpg?itok=i-mugHqI)
![екскурсія для учнів школи «Тривіта»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/14/para/gallery/20161101132000.jpg?itok=ogXVXy2N)