На кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» із координатором проекту Еразмус+ КА1 2017-1-UK01-КА107-036029 від Університету Кінгстон (Англія) професором Аланом Флауерсом.
Під час зустрічі студентам було надано інформацію щодо можливостей участі у програмі студентської кредитної мобільності, особливостей навчання в Університеті Кінгстон та критеріїв відбору.
Проект реалізує творчий колектив виконавців, до якого входять координатор проекту від Львівської політехніки, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва І.Б. Олексів та відповідальні виконавці доцент В.Ю. Харчук і асистент О.З. Уголькова.
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8346.jpg?itok=FFJckDXf)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8356.jpg?itok=XPKYG0BP)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8358.jpg?itok=JwYuVTLp)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8360.jpg?itok=1IRaII1L)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8362.jpg?itok=dgIVzvot)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8363.jpg?itok=QWk9M2SI)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8367.jpg?itok=Ss0JKvHE)
![на лекції Алана Флауерса](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/img8369.jpg?itok=syoaIMwq)