12 липня 2018 року в межах роботи Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч з виконавчим директором Канадсько-української торгової асоціації Еммою Турос, участь у якій взяла завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Мельник.
Інформативна, пізнавальна і надихаюча зустріч, тепла атмосфера та чудове товариство дали змогу поглибити розуміння перспективних напрямків співпраці українського та канадського бізнесу. За підсумками заходу вже незабаром представники Канадсько-української торгової асоціації проведуть низку лекцій для студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності.
![на зустрічі з Еммою Турос](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/13/para/gallery/20.jpg?itok=DPimcDki)
![на зустрічі з Еммою Турос](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/13/para/gallery/1_0.jpg?itok=-H-s21no)
![на зустрічі з Еммою Турос](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/13/para/gallery/3_0.jpg?itok=HIKyoVWR)
![на зустрічі з Еммою Турос](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/13/para/gallery/4_0.jpg?itok=SpFKVyHO)