«Форум випускників» у Львівській політехніці кілька років поспіль у першу суботу червня збирав в університеті політехніків різних поколінь. Карантинні обмеження змусили внести значні корективи у формат події та, зрештою, надихнули Політехніку на нові креативні ідеї.
― Цьогоріч ми запланували щорічному заходу дати нове дихання, тож упродовж літа в офлайн- та онлайн-форматах відбуватиметься низка подій у межах проєкту «Форум випускників: перезавантаження», ― розповідає координаторка групи зв’язків з випускниками відділу маркетингу Львівської політехніки Оксана Гордійчук.
Передовсім стартує онлайн-марафон спогадів політехніків, до якого можуть доєднатися усі, хто хоче творити спільну історію університету.
― Цікавими будуть фотографії студентських часів, зокрема з будівельних загонів, всяких поїздок, діяльності різних організацій, профкому, відпочинку в навчально-оздоровчих таборах тощо. Звичайно, особливо чекаємо на спогади про викладачів, які найбільше запам’яталися та їхні світлини. А також історії про родинні династії випускників Львівської політехніки, ― каже Оксана Гордійчук.
Усю інформацію надсилайте в повідомленнях на офіційну сторінку Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук чи на електронну пошту Центру комунікацій com.centre@lpnu.ua. Важливо зазначати рік, подію, зображену на світлині, факультет та, за можливості, прізвища й імена людей на фото. Світлини з описами після опрацювання розмістимо в розділі Медіабанку нашого університету.
Окрім цього у соціальних мережах Львівської політехніки започатковуємо рубрику #історії_політехніків. Це світлини та коротка інформація про знакових особистостей, які причетні до формування нашого університету ― тих, які й сьогодні працюють у Політехніці і тих, які відійшли.
Ще один напрям, який розвиватимемо в межах «Форуму випускників: перезавантаження» ― «Всі дороги ведуть до Alma Mater».
― Випускники часто хочуть побачитися зі своїми університетськими друзями, поспілкуватися, завітати на свою кафедру, знову пройтися місцями дорогими для них з юності. Та далеко не завжди знають, до кого звертатися в університеті, щоб організувати це. Тому ми пропонуємо допомогу у влаштуванні таких зустрічей в Політехніці, ― пояснила координаторка групи зв’язків з випускниками.
Також до друку готують вже черговий випуск журналу «Львівська політехніка» «Випускники», де будуть зібрані інтерв’ю з випускниками, які, завершивши наш університет, здобули успіх у тій чи іншій сфері діяльності.
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0002.jpg?itok=l9IulT5O)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0240.jpg?itok=QLlIgX_d)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0403.jpg?itok=X3mJmx_P)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0423.jpg?itok=A4P1e2An)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0431.jpg?itok=m0lZx9_5)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0677.jpg?itok=qLa6FlTY)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva0747.jpg?itok=mKuYTjKt)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9367.jpg?itok=i_2N2nK9)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9381.jpg?itok=yBUy12a7)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9471.jpg?itok=p7Z0zZvH)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9492.jpg?itok=rsBK_f7c)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9669.jpg?itok=I2yPpfWe)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9690.jpg?itok=UzvhXR1y)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9725.jpg?itok=0vfp2SM4)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9758.jpg?itok=LfB9X5Fi)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9787.jpg?itok=IK6rizQ8)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9795.jpg?itok=kV2XJQA7)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9866.jpg?itok=4T6dIgH1)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9940.jpg?itok=xDmMlVds)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9958.jpg?itok=ddsQ8mHN)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9965.jpg?itok=Kv12IRSK)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9972.jpg?itok=ugNw3Dyx)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9978.jpg?itok=NteWsy95)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva97950.jpg?itok=TlB7zLKr)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva98660.jpg?itok=msX5wBX_)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva99400.jpg?itok=qYnXHDGt)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva99580.jpg?itok=ZTR7lXYt)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva99650.jpg?itok=osACdWYZ)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva99720.jpg?itok=csmKC2Fy)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva99780.jpg?itok=vBTYPMW4)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9989.jpg?itok=nMFQdKGr)
![Світлина з «Форуму випускників»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/4/para/gallery/iva9995.jpg?itok=52Gmeh0X)