Інститут права, психології та інноваційної освіти посів шосте місце у рейтингу Forbes із юридичних спеціальностей

Інститут права, психології та інноваційної освіти
Фрагмент сторінки журналу Forbes

У новому числі журналу Forbes опубліковано рейтинговий список 100 найкращих факультетів (інститутів) України з 10 популярних напрямів.

Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» посів шосте місце у рейтингу з юридичних спеціальностей.

Нагадаємо, що у п’ятірці цього рейтингу щодо підготовки менеджерів – два інститути Львівської політехніки: Інститут адміністрування та післядипломної освіти й Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.

А до Топ-10 рейтингу з напряму «Комп’ютерні науки та ІТ» також увійшли два інститути нашого університету: Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій (6-е місце) та Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (9-е місце).