Ініційована кафедрою менеджменту персоналу і адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» акція із збору мішків для потреб 24-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України успішно набирає обертів.
До студентів-політехніків долучилися школярі загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Величезна подяка їм за участь і допомогу!
Звертаємося до усіх наших колег, студентів, друзів: долучайтеся до доброї справи, спільними зусиллями допоможемо нашим Захисникам боронити наш спокій і мирне життя!
Приймаємо будівельні мішки (можна вживані) або компенсацію їхньої вартості в ауд. 506 IV навчального корпусу Львівської політехніки.
![акція для потреб ЗСУ](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/mpa24omb-2015-3.jpg?itok=Z1a1Mb9o)
![акція для потреб ЗСУ](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/mpa24omb-2015-4.jpg?itok=cO_9fb-w)