Кафедра СР провела міжнародну конференцію щодо розв’язання соціальних проблем

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

На кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки завершилася XII Міжнародна науково-практична конференції «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання проблем».

Актуальні доповіді, обговорення та практичні рішення – ось результат цьогорічного заходу. А ще – велика кількість небайдужого студентства та молодих науковців!

Організатори раді, що ці щорічні наукові зустрічі відбулися й такого складного для України року, і вдячні за підтримку канадським, польським, німецьким друзів та партнерам у цей скрутний час.

Спасибі усім причетним за організацію, супровід, підтримку й участь!