Викладачі кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерних систем цього місяця побували на демонстраційній екскурсії підприємством «Львівський вентиляційний завод».
Ця подія відкрила нові можливості для тісної співпраці між підприємством та кафедрою ТГВ з метою підготовки фахівців за освітньою програмою «Теплогазопостачання і вентиляція».
Колектив кафедри висловлює подяку команді підприємства за можливість збагатити свій професійний досвід та сподівається на успіх у подальшій співпраці!
![Фото з відвідин підприємства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/tgv-lvz1.jpg?itok=0YrkOvd4)
![Фото з відвідин підприємства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/tgv-lvz2.jpg?itok=udYJhw2g)
![Фото з відвідин підприємства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/tgv-lvz3.jpg?itok=tvrBd2O6)
![Фото з відвідин підприємства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/tgv-lvz4.jpg?itok=u4dZENGQ)