23 червня кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки провела захід у рамках літньої школи для учнів 8–10 класів.
Учасники ознайомилися з історією Університету, перспективами навчання в Інституті економіки та менеджменту. Обговорили переваги спеціальності «Менеджмент», пройшли тест «Чи здатні ви бути менеджером?», зіграли в Kahoot.
Найбільше сподобалася підліткам симуляційна бізнес-гра Market Leader («Лідер ринку»). Учасники поділилися на команди, опанували навички бізнес-мислення, навчилися розуміти закони ринку, моделювати ситуацію у конкурентному середовищі. Інтерактивна гра розвиває адаптивність, формує вміння швидко реагувати на зміну цін, гравці вчаться злагоджено працювати в команді та знаходити раціональне рішення.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-1.jpg?itok=3J8qyMj3)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-2.jpg?itok=849FkuWb)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-3.jpg?itok=VjAzaIgX)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-4.jpg?itok=JYqOS53j)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-5.jpg?itok=EjcS6p5j)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/zmd-lshk-6.jpg?itok=mcKmi0pH)