Канадійська партнерка львівських політехніків підтримує Україну всіма можливими засобами

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Морін Флагерті

Кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки безмежно вдячна багаторічній канадійській колезі Морін Флагерті (Maureen Flaherty), яка у такий важкий для України час підтримує нас на демонстрації проти російської агресії у Вінніпезі.

Усіма можливими засобами, комунікуючи через науково-освітні, громадські та урядові спільноти, д-р Морін Флагерті поширює правдиву інформацію та активізує громадськість на допомогу українцям.

Ще всього місяць тому Морін навчала наших студентів та проводила тренінги для викладачів кафедри соціології та соціальної роботи, а сьогодні…

Відчуваємо вашу безмежно-гарячу підтримку, любі канадійці! Ми виборюємо сьогодні право на життя в незалежній Україні!

Слава Україні!