Керівник підрозділу ПАТ «Укрнафта» прочитав лекцію для магістрантів кафедри ХТНГ

Кафедра хімічної технології переробки нафти та газу
Скріншот з онлайн-лекції

16 травня 2024 року в рамках навчального процесу кафедри хімічної технології переробки нафти та газу Національного університету «Львівська політехніка» відбулась непересічна подія. Прочитати лекцію для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», з курсу «Обладнання і конструкційні матеріали» на тему «Конструкційні матеріали для виготовлення нафто- й газопереробного обладнання» було запрошено керівника підрозділу сировини та матеріалів групи складської логістики ПАТ «Укрнафта» західного регіону України Василя Пирина.

Василь Васильович з радістю відгукнувся на запрошення і провів цікаве та змістовне заняття, поділившись зі студентами власним досвідом правильного підбору, застосування і зберігання конструкційних матеріалів, які використовують для виробництва обладнання нафто- й газопереробних заводів.

Колектив кафедри хімічної технології переробки нафти та газу щиро вдячний Василю Пирину за плідну співпрацю!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції