Команда студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом викладача Вадима Задніпровського знову стала найкращою серед команд коледжів у Фіналі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування серед команд університетів та коледжів.
Офіційний сезон олімпіади розпочався навесні з обласного етапу, на якому Хмельницький політехнічний коледж представляли вже аж 11 команд. Путівку на Всеукраїнський етап в Одесі здобули три команди – Unimpossible, Coding_Jedies та BinarySearch.
У підсумку змагань Unimpossible виявилася найкращою серед команд коледжів.
![Хмельницькі політехніки найкращі на олімпіаді з програмування](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/khcololprog-2019.jpg?itok=AFJE2Qtp)