Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки допоможе виробити ISIC та ITIC

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Все частіше ми чуємо про відкриття кордонів для українців, тож саме час подбати про ISIC.

Що таке ISIC? Це міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card), який надає низку знижок у різних країнах світу. Він також підходить для аспірантів.

Для виготовлення ISIC потрібно:

• копію студентського або аспірантського посвідчення (у разі втрати студентського квитка треба взяти довідку в деканаті, що підтверджує статус студента);
  • копію закордонного паспорта;
  • фотографію 3×4;
  • 250 гривень.

Зібравши всі необхідні документи, слід віднести їх в аудиторію 235 головного корпусу Університету (Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки). В літній період працюємо з 10:00 до 14:00.

Також є ITIC (International Teacher Identity Card) для викладачів, який теж можна виготовити в Університеті.