Колектив Ресурсного центру Університету для осіб з особливими потребами одержав диплом від мера Львова

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

В рамках ХХІІІ Форуму видавців у Львові відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга форуму – 2016», яку провели у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Серед переможців – дві книжки Видавництво Львівської політехніки.

На церемонії міський голова Львова Андрій Садовий привітав гостей та нагородив Золотим гербом міста Львова о. Андрія Зелінського за книжку «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення», а також дипломами – чотири авторські колективи та видавництва.

Зокрема, диплом одержав колектив Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» – за упорядкування збірки казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили» рельєфно-крапковим шрифтом, за вагомий внесок у розвиток видавничої справи, пропаганду української книги та з нагоди ХХІІІ Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові.

Як зазначив мер, кожне з чотирьох видавництв отримає від міста по 10 тис грн.