В одному з найстаріших навчальних закладів Прикарпаття – Коломийському політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» – відбувся День відкритих дверей.
Коледж починався від ремісничої цісарсько-королівської школи деревного промислу, заснованої 1894 року. За радянської влади заклад мав назву технікуму МОД, потім змінив статус на «механіко-технологічний коледж». У зв’язку з розширенням переліку спеціальностей статус і назву довелося знову змінити на ті, які заклад має сьогодні.
Про досягнення коледжу розповів його директор Андрій Ляшеник. Студенти почергово презентували всі спеціальності. Зі спеціальності «лісове господарство» коледж починався; нині, за словами директора, одна з базових спеціальностей – економічна. Студенти стажуються в банках та інших фінансових установах.
А от «найкрасивіша» спеціальність – модельєр-конструктор. І в цьому можна було пересвідчитися, спостерігаючи, як дівчата граційно дефілювали у зшитому власноруч одязі – у різних стилях, залежно від способу життя й естетичних уподобань.
Зі свого боку хлопці, які займаються вивченням комп’ютерних технологій, демонстрували сконструйованих роботів – це їхнє ноу-хау, вони самі спроектували й розробили електронних людиноподібних помічників.
Гості ходили по кабінетах, оглядали виробничі майстерні, знайомилися з навчальним процесом і його специфікою саме в цьому закладі з понад столітньою історією.
Докладніше: Сайт «Дзеркало Медіа»
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-1.jpg?itok=oY89yYs7)
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-2.jpg?itok=o14DAvMT)
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-3.jpg?itok=mP5X3ZJf)
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-4.jpg?itok=j90-zsIT)
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-5.jpg?itok=NAKoZ5tE)
![День відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/kcoldvd-2018-6.jpg?itok=FcoGC6Q_)