Команда Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у змаганнях зі спортивного туризму «Карпатська веселка – 2016», які відбувалися 20–23 жовтня 2016 року.
Похід команда розпочала зі станції Сянки Турківського району, Львівської області. Нитка пройденого маршруту була такою: c. Сянки – c. Карпатське – с. Либохора – пер. Руський шлях – г. Пікуй – с. Біласовиця. Загальна довжина маршруту становила близько 35 км.
Сходження студентів на найвищий шпиль Львівської області – гору Пікуй (1408 метрів) було присвячене 200-річчю Національного університету «Львівська політехніка».
За підсумками змагань зі спортивного туризму серед учнів та студентів Львівщини за програмою «Карпатська веселка – 2016» команда Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола Львівської політехніки посіла перше загальнокомандне місце і нагороджена грамотою.
![змагання зі спортивного туризму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/6/para/gallery/kv20162.jpg?itok=QRz9XlHv)
![змагання зі спортивного туризму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/6/para/gallery/kv20163.jpg?itok=OmkkFODV)
![змагання зі спортивного туризму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/6/para/gallery/kv20160.jpg?itok=u0akRRz9)