Команда Львівської політехніки – бронзовий призер чоловічої літньої Універсіади з баскетболу

За матеріалами сайту Федерації баскетболу України
Команда Львівської політехніки з баскетболу

В Івано-Франківську в манежі Коледжу фізичного виховання завершився Фінал восьми XIX Літньої Універсіади з баскетболу серед чоловіків.

У матчі за третє місце баскетболісти Національного університету «Львівська політехніка» обіграли збірну команду міста Києва – 69:63. Після рівної першої чверті львівська команда заробила перевагу +10, але кияни відігрались. Втім, у третій чверті львівські політехніки виграли 18:9, вигравали +16 і втримали переможний рахунок.

А переможцем стала команда Сумського державного університету, яка у вирішальному матчі обіграла представників столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України з рахунком 94:67.

Докладніше – на сайті Федерації баскетболу України.