Команда Львівської політехніки перемогла у змаганнях ХІІІ Універсіади України з настільного тенісу

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
теніс

Відбулися змагання Універсіади і з настільного тенісу, у яких узяло участь 89 студентів із 18 областей України (44 команди, серед яких – 20 жіночих та 24 чоловічих).

Студенти змагалися в Житомирському державному університеті, а головним рефері змагань був суддя міжнародної категорії Юрій Гусак. Збірна Львівської області посіла перше місце. Окремо серед жінок і чоловіків: чоловіки – друге місце, жінки – третє місце. Львівська політехніка набрала у своїй категорії 362 очки і здобула перше місце, а Львівський державний університет фізичної культури у свої категорії, набравши 185 очок, – друге.

Серед учасників, які представляли Львівську область, були й політехніки – Ольга Устай, Олена Черепущак, Олександр Тимофєєв і Ростислав Білий.