Лабораторію Коледжу телекомунікації та комп’ютерних технологій укомплектували приладами візуалізації

Фаховий коледж телекомунікації та комп’ютерних технологій
Прилади візуалізації

Фаховий коледж телекомунікації та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» завжди тримає руку на пульсі розвитку цифрових технологій. Щороку оновлюється матеріально-технічна база закладу, в освітній процес впроваджують нові апаратно-програмні засоби.

Нещодавно лабораторія засобів оргтехніки та периферійних пристроїв коледжу поповнилася шоломами віртуальної реальності, поляризованими та анагліфними 3D-окулярами, які будуть використані для виконання практичних і лабораторних робіт.

Прилади візуалізації Прилади візуалізації Прилади візуалізації Прилади візуалізації