Лекція «Роль політичних режимів у формуванні індивідуальних характеристик особистості»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка лекції

28 березня 2022 року в межах лекторію з політичної психології відбудеться наступна публічна лекція на тему «Роль політичних режимів у формуванні індивідуальних характеристик особистості».

Лекторій діє в рамках навчальної дисциплін «Політична психологія», який читають для студентів ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Психологія». Тут говорять про те, як під впливом певних політичних систем та режимів формуються вільні громадяни або громадяни із психологією раба...

Участь у лекції є безкоштовною, прохання тільки бути зареєстрованим у програмі Microsoft Teams і контролювати свій мікрофон.

Реєстраційна форма

У день заходу на скриньку, зазначену під час реєстрації, надійте посилання на зустріч. Початок лекції о 14:15.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.