Літня школа з демократії «Україна на шляху до Європейського Союзу» від Вроцлавського університету

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Вроцлавський університет у рамках альянсу Arqus та за підтримки програми NAWA організовує Літню школу з демократії на тему «Україна на шляху до Європейського Союзу». До участі запрошують аспіранток. Школа надасть можливість молодим науковицям критично осмислити поточну політичну та економічну трансформацію в Україні.

Літня школа проходитиме з 2 по 8 червня 2024 року в замку Войновіце, поблизу Вроцлава. Участь безкоштовна. Витрати покриває приймаюча сторона.

Для участі в Літній школі необхідно зробити такі кроки.

1. Написати есе або скорочений варіант доповіді (тези) на тему «Україна на шляху до Європейського Союзу». Обсяг – 200–300 слів. У назві документа зазначити прізвище англійською мовою.
  2. Надіслати CV та мотиваційний лист англійською мовою (у назві документа зазначити Summer School on Democracy_ та своє прізвище англійською мовою).
  3. Заповнити таблицю з особистою інформацію в Excel. Таблиця – у доданому файлі.

Документи надсилати на електронну адресу cie-info@lpnu.ua, тема листа – «Літня школа з демократії».

Дедлайн – 18 березня до 12:00.