Львівська політехніка оголошує конкурс на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр

Адміністрація Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр:

• архітектурного проєктування;
  • візуального дизайну і мистецтва;
  • залізничного транспорту;
  • іноземних мов;
  • маркетингу і логістики;
  • міжнародного та кримінального права;
  • містобудування;
  • радіоелектронних пристроїв та систем;
  • регіонального та місцевого розвитку;
  • теоретичної та загальної електротехніки;
  • цивільного права та процесу.

Перелік документів претендентів на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр

1. Заява про участь у конкурсі (бланк, файл .docx).
  2. Копії паспорта, дипломів про повну вищу освіту з додатками, наукові ступені, атестатів про вчені звання, трудової книжки, засвідчені відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на працевлаштування у Національний університет «Львівська політехніка» вперше);
  3. Документ, який підтверджує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови).
  4. Інформація про доробок претендента (бланк, файл .pdf) за останні 5 років.
  5. Список наукових та навчально-методичних праць за останні 5 років. Публікації в журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, зазначають на початку списку. Також додають копії перших сторінок публікацій у журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.
  6. Програма розвитку кафедри.
  7. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації упродовж останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, посвідчення, довідки, свідоцтва та інші, передбачені законодавством України).
  8. Особовий листок з обліку кадрів (бланк, файл .docx).
  9. Автобіографія (для осіб, які претендують на працевлаштування у Національному університеті «Львівська політехніка» вперше).
  10. Дві фотокартки розміром 4×6 см.

До участі в конкурсі на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників допускають претендентів, які відповідають вимогам Положення про конкурсний відбір претендентів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників у Національному університеті «Львівська політехніка».

Приймання документів на участь у конкурсі триває до 1 червня 2024 року.

Документи на участь у конкурсі подають за адресою:

79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, кім. 303, контактний телефон (032) 258-24-82.

Житлом університет не забезпечує.