Львівська політехніка зміцнює співпрацю з University of Campania Luigi Vanvitelli

Вікторія Бугайова, Центр комунікацій Львівської політехніки
University of Campania Luigi Vanvitelli

Упродовж весняного семестру 2023/24 навчального року Національний університет «Львівська політехніка» кілька разів приймав з робочими візитами доцента Фабіо Конверті з University of Campania Luigi Vanvitelli (Неаполь, Італія). Під час цих візитів були обговорені умови співпраці з викладачами кафедри менеджменту організацій щодо обраної тематики дослідження. У межах проєкту Жан Моне доцент Конверті прочитав лекції для студентів і викладачів кафедри.

Фабіо Конверті також взяв активну участь у Тижні італійської культури, що відбувся у Львівській політехніці. Під час цього заходу гості мали можливість скуштувати харчову продукцію з Неаполя як частину середземноморської дієти.

Співпраця з доцентом Конверті не обмежилася лекціями та культурними заходами. Результатом наукової співпраці стала спільна монографія на тему «Від культурного до творчого туризму: кейс міста Львів (як члена ЮНЕСКО)» («Dal turismo culturale al turismo creativo: Il caso della città Unesco di Leopoli»), що була видана в Італії. До авторського колективу монографії ввійшли:

- доцент University of Campania Luigi Vanvitelli (Неаполь, Італія) Фабіо Конверті;

- проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків проф. Наталія Чухрай;

- представники кафедри менеджменту організацій: д.е.н., проф. Олег Карий, к.е.н., доц. Ігор Кулиняк, аспірантка Катерина Ярмола;

- керівник Центру італійсько-української співпраці «Леонардо да Вінчі» Орест Василько.

Монографія присвячена вивченню туристичного потенціалу Львова як члена Спадщини ЮНЕСКО. Доцент Фабіо Конверті розповів про своє бачення розвитку туристичного потенціалу нашого міста на основі власного досвіду розроблення стратегії розвитку Неаполя.

Представники кафедри менеджменту організацій висвітлили такі питання:

• 1. Роль історико-культурної спадщини в розвитку туристичного потенціалу регіону: літературний огляд.
  • 2. Сучасний стан використання історико-культурної спадщини Львова.
  • 3. Напрями популяризації історико-культурної спадщини Львівської області в умовах воєнного стану.

Львівська політехніка налагодила міцні зв’язки та ділові відносини з представниками University of Campania Luigi Vanvitelli, що відкриває перспективи для подальшої спільної наукової співпраці.