Магістрант кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ посів ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Переможець конкурсу

У Національному університеті «Запорізька політехніка» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Конкурс проходить щороку з метою залучення талановитої молоді, обміну досвідом у сфері логістики, комерційної логістики і логістичного управління, використання результатів досліджень.

На конкурс було подано 53 роботи з 24 закладів вищої освіти України, у фінал вийшло 14.

За підсумками конкурсу магістр І року навчання освітньо-професійної програми «Логістика» (група МЕЛГ-11) кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Остап Петляківський посів ІІІ місце.

Бажаємо Остапові подальших перемог!

Диплом переможця конкурсу Переможець конкурсу Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт