Магістрантки кафедри МО стали призерками міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Кременчуцький національний університет

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент». Конкурсна комісія забезпечила рецензування 92 студентських наукових робіт, що надійшли від 126 учасників з 55 закладів вищої освіти (27 вітчизняних і 28 іноземних).

На підставі рецензій та відкритої презентації наукових робіт конкурсна комісія вирішила визнати переможцями конкурсу й нагородити 30 учасників. Серед них – магістрантки кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки:

• Диплом ІI ступеня:
    • Світлана Коваль, студентка ІІ курсу магістратури, Національний університет «Львівська політехніка» / Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця у Кракові;
      керівник – Анатолій Кучер, д.е.н., старший дослідник, професор;
      тема: «Аналіз впливу на прийняття рішень і виявлення нейровподобань клієнтів ресторанного бізнесу»;
  • Диплом ІІI ступеня:
    • Єлизавета Мороз, студентка магістратури, Львівська політехніка;
      керівник – Тетяна Кулініч, к.е.н., доцент, докторантка кафедри менеджменту організацій;
      тема: «Соціально-відповідальний менеджмент українських організацій у сучасних умовах (на прикладі ППВ «Мережі Знань»)».

Повний список переможців