МІОК Львівської політехніки – партнер XVII Екуменічного соціального тижня

За матеріалами сайту Українського католицького університету
Заставка до заходу

Інститут екуменічних студій Українського католицького університету спільно із Фондом Конрада Аденауера в Україні та Євангелічною церквою Німеччини запрошують до участі у XVII Екуменічному соціальному тижні «Стійкість спільнот: шлях до зцілення та відновлення країни», який відбудеться 7–10 жовтня 2024 року у Львові.

Партнери заходу – Школа журналістики та комунікацій УКУ, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Релігійно-інформаційна служба України, Українське християнське академічне товариство, Renovabis, CNEWA, Louvre D’Orient та інші.

У програмі заходів – міжнародна панель, семінари, тренінг, виставка, візити у спільноти, майстер-класи, дискусії та презентації.

Докладніше – на сайті Українського католицького університету.