10 грудня 2021 року народний депутат Верховної Ради України Микола Княжицький прочитав лекцію на тему «Європейська інтеграція України» для студентів і викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».
Політик поділився досвідом здійснення парламентської дипломатії, адже він мав нагоду працювати у складі багатьох міжпарламентських комісій. Також М. Княжицький розповів про сучасні проблеми європейської інтеграції, співпрацю з дипломатичним корпусом у рамках роботи парламентських делегацій.
Під час зустрічі студенти мали нагоду поспілкуватися з політиком, задати запитання, обговорити актуальні проблеми євроінтеграційної політики України.
Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних норм у рамках проєкту Erasmus+ напряму Жан Моне «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України».
![Фото із лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/14/para/gallery/pmv-img8707.jpg?itok=RvHJUkka)
![Фото із лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/14/para/gallery/pmv-img8708.jpg?itok=mDzq5ik7)
![Фото із лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/14/para/gallery/pmv-img8709.jpg?itok=M9g7gYPC)