Упродовж жовтня-грудня 2022 року для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» на запрошення кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки проводили міжнародні факультативні курси візит-професори Богдана Курило і Давит Адунц – наукові працівники Центру економічних досліджень та післядипломної освіти Інституту економіки (CERGE-EI) міста Праги (Чехія).
Під час викладання курсу «Європейський досвід управління ринком праці» Богдана Курило ознайомила студентів із соціально-економічними аспектами сучасних проблем управління ринком праці та особливостями європейського досвіду функціонування, розвитку і регулювання соціально-трудових відносин у суспільстві. А Давит Адунц у рамках свого курсу «Економіка поведінки фірм та споживачів» поділився зі студентами своїми знаннями про напрями регулювання поведінки фірм як суб’єктів підприємництва та поведінки споживачів з позицій менеджера фірми.
За підсумками прослуховування факультативних курсів студенти-політехніки отримали сертифікати.
![Скріншот з онлайн-курсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/31/para/gallery/mo-17yu12.png?itok=AhqSm8DY)
![Скріншот з онлайн-курсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/31/para/gallery/mo-35.png?itok=38NA_eq8)
![Сертифікати учасників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/31/para/gallery/mo-sert01.jpg?itok=IxWbyi56)