На кафедрі АІП заслухали учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із заходу

10 квітня 2023 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти відбувся конкурс Всеукраїнських студентських наукових робіт 2022–2023 навчального року за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Усі подані на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми й викликали жваве обговорення серед присутніх.

Основні складові мети конкурсу: виявлення та розвиток обдарованих здобувачів вищої освіти, сприяння реалізації їхніх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді та формування у них знань і умінь дослідницької діяльності тощо.

За сумою набраних балів призерами конкурсу науково-дослідних робіт стали:

• І місце ‒ Анциферова Марія, здобувачка вищої освіти групи ПВ-31, науковий керівник – завідувачка кафедри адміністративного та інформаційного права, докторка юридичних наук, професорка Марія Бліхар;
  • ІІ місце ‒ Свита Христина, здобувачка вищої освіти групи ПВПР-14, науковий керівник – доцентка кафедри адміністративного та інформаційного права, кандидатка юридичних наук, доцентка Марія Сливка;
  • ІІІ місце ‒ Пехньо Габрієлла, здобувачка вищої освіти групи ПВ-39, науковий керівник –старша викладачка закладу вищої освіти кафедри адміністративного та інформаційного права,кандидатка юридичних наук Марта Малець.

Окрім того, в межах конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт 2022–2023 навчального року за спеціальністю «Право» призеркою стала:

• ІІІ місце – Дідик Діана, здобувачка вищої освіти групи ПВ-41, науковий керівник – професорка кафедри адміністративного та інформаційного права, докторка юридичних наук, професорка Галина Лук’янова.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним українським небом!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу