На кафедрі ЕПІ у межах програми «гостьовий лектор» відбулися відкриті лекції доцентки з Фінляндії

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Марія Іванова-Гонгне

З 6 березня по 3 квітня 2024 року на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки проходили гостьові лекції у дистанційному форматі Марії Іванової-Гонгне – докторки філософії, доцентки факультету соціальних, бізнес-наук і права Університету Åbo Akademi (м. Ваас, Фінляндія). Слухачами відкритих лекцій були студенти спеціальності 051 «Економіка», а також викладачі ІНЕМ.

Лекторка розповіла про актуальні наукові тенденції у сфері кроскультурності та впливу різних культур на бізнес.

За підсумками реалізації програми «Гостьовий лектор» студенти кафедри ЕПІ поглибили та здобули нові знання щодо:

• основ кроскультурності: ділового спілкування;
  • моделей національної культури;
  • впливу культури на поведінку споживачів і рекламу;
  • міжкультурної комунікації в організаціях та між ними;
  • культурного огляду та специфіки ведення бізнесу у Фінляндії;
  • діяльності українських мігрантів у Фінляндії.

На думку Марії Іванової-Гонгне, дослідження у сфері кроскультурності відображають ментальність і культурні традиції представників різних націй та впливають на різні аспекти бізнесу.

Захід відбувся з ініціативи Оксани Музиченко-Козловської – к.е.н., доцента, доцентки кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту.

Фото з лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції