В Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» на кафедрі фінансів, обліку і аналізу впродовж 15–16 грудня 2021 року відбувся перший захист кваліфікаційних магістерських робіт за акредитованою в 2021 році магістерською освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування». Приємно, що всі магістерські роботи успішно пройшли перевірку на плагіат, а 30% здобувачів захищали свої роботи іноземною мовою.
Голова Екзаменаційної комісії – к.е.н., начальник Личаківського відділення АТ «Банк Кредит Дніпро» Тетяна Вербицька, та члени екзаменаційної комісії – к.е.н., професор Марія Лапішко, д.е.н., професор Тамара Смовженко та д.е.н., професор Ігор Алєксєєв – відзначили високий рівень підготовки магістрів та результатів їхніх досліджень, актуальність тематики робіт і практичну спрямованість, наполегливу працю наукових керівників.
![Фото із захисту на кафедрі ФОА](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/20/para/gallery/foa-1.png?itok=Y117vzI5)
![Фото із захисту на кафедрі ФОА](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/20/para/gallery/foa-2.png?itok=xUfgqTuV)
![Сертифікат ОПП](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/20/para/gallery/foa-3.jpg?itok=vfnNRsTW)