На кафедрі хімічної технології переробки нафти та газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки успішно завершилася XI Міжнародна науково-технічна конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості» (APGIP-11).
Незважаючи на складний для країни час, участь у заході взяли науковці з різних куточків України та світу. Організатори щиро вдячні усім, хто був присутній на кафедрі та на зв’язку в Microsoft Teams онлайн.
У збірнику матеріалів конференції опубліковано 113 тез науковців України, а також США, Польщі, Іспанії, Франції, Словаччини, Бразилії, Мексики, Ізраїлю, Грузії, Азербайджану та Індії. Переглянути їх можна на сайті конференції.
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/24/para/gallery/htng-conf-1.jpg?itok=FqtCmhRD)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/24/para/gallery/htng-conf-2.jpg?itok=qZ4feBat)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/24/para/gallery/htng-conf-3.jpg?itok=kguBfpUA)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/24/para/gallery/htng-conf-4.jpg?itok=OeHjHeM0)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/24/para/gallery/htng-conf-5.jpg?itok=7q61Doym)