9 травня 2024 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» проведено ІІ етап конкурсу наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа». Конкурс проходив у рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT).
Метою конкурсу було обговорення актуальних проблем і формування напрямів розв’язання завдань популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні на основі досвіду європейських країн.
Конкурс проходив у два етапи. Перший передбачав подання та рецензування робіт. Конкурсна комісія забезпечила рецензування 52 наукових проєктів студентів і молодих учених з різних університетів України, обравши 9 фіналістів.
Другий етап проходив у формі підсумкової конференції студентів і молодих учених.
На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників конкурсна комісія вирішила визнати переможцями конкурсу й нагородити:
- у категорії «Молоді учені»:
- дипломом І ступеня:
- Анну Маліновську, аспірантку Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (науковий керівник – д.е.н., професор Іван Романюк);
- дипломом ІІ ступеня:
- Євгенія Панасенка, доктора філософії, старшого викладача Полтавського державного аграрного університету (науковий керівник – доктор наук із державного управління, професорка Тамара Лозинська);
- дипломом І ступеня:
- у категорії «Студенти»:
- дипломом І ступеня:
- Владиславу Брайко, студентку Одеського національного технологічного університету (наукові керівники – к.е.н., доцентка Олена Голубьонкова, старша викладачка Марина Брайко);
- Олександра Гора та Дарію Нечипоренко, студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України (науковий керівник – д.е.н., професорка Інна Левицька);
- дипломом ІІ ступеня:
- Наталію Горбатюк, студентку Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (науковий керівник – к.е.н., доцентка Марія Бєлобородова);
- Світлану Коваль, студентку Національного університету «Львівська політехніка» (науковий керівник – д.е.н., професор Анатолій Кучер);
- дипломом ІІІ ступеня:
- Ладу Хоруженко, студентку Національного університету біоресурсів і природокористування України (науковий керівник – к.е.н., доцентка Ірина Кудінова);
- Наталію Блюм, студентку Миколаївського національного аграрного університету (науковий керівник – к.і.н., доцентка Ганна Побережець);
- Миколу Пихтіна, студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (науковий керівник – к.е.н., доцентка Вікторія Красномовець).
- дипломом І ступеня:
Докладніше про EEPHCT:
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot1.png?itok=A0n4Nbj8)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot3.png?itok=jhRcIhna)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot7.png?itok=MIkjdUtJ)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot10.png?itok=3rSYnCik)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot11.png?itok=AG9XNuCZ)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot12.png?itok=CHULZE1p)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot15.png?itok=-HoPuIaq)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot16.jpg?itok=Js4cLmcg)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot23.png?itok=orQKNoYs)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot26.png?itok=l4TBLpX-)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/13/para/gallery/mo-screenshot28.png?itok=y31fAf29)