На кафедрі МЛ у рамках Наукових фестин відбулася гостьова лекція ресторатора і бізнесмена Романа Шуптара

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з лекції

24 квітня у Львівській політехніці відбувалися Наукові фестини, на яких інститути й кафедри демонстрували особливості навчання, перспективи своїх професій.

На кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту за сприяння доцентки Наталії Михайлик організували гостьову лекцію. Старшокласники і студенти почули від Романа Шуптара – ресторатора, співвласника бізнесів SHOco, Daily Dose, Fat Dragon та інших – про:

• тайм-менеджмент і роботу на результат;
  • вдале формування команди працівників;
  • про маркетинг для розвитку бізнесу;
  • чому навчання важливе для майбутнього тощо.

Учасники зустрічі дякують за отримання мотивації та діляться враженнями.

• Вікторія Гожельник: «Лекція була пізнавальною! Цікаво слухати про те, як застосовують теоретичні знання, ще й на прикладі улюблених закладів. Також цінно було про тайм-менеджмент, команду працівників, як бізнес починав розвиватись і як функціонує зараз».
  • Дар’я Кулікова: «Було дуже цікаво, інформативно, слухала із захопленням! Частіше б таких спікерів!».
  • Анастасія Сопова: «Пан Роман розповів не тільки як створював успішні бізнеси, але і про провальні ідеї, які не реалізував. Пізнавально, що багато компаній обирають для свого бізнесу «Архетип», що спрощує управління персоналом, формування підходу до клієнтів».
  • Тарас Пісаржевський: «Пройшло все цікаво й інформативно, дізнався багато чого нового, респект за таку лекцію!».
  • Аліса Маліца: «Ми почули про цікавий шлях відкриття закладів та компаній, досвід співпраці, долання труднощів, а також корисні поради щодо дій під час та після навчання!».
  • Данило Васьо: «Дуже крутий гість. Чекав такої активності на кафедрі. Було змістовно, а головне – матеріал розповідала людина, яка працює в цій сфері і має немалий досвід. Дякую за організацію!».

Лекції практиків дуже сприяють розширенню кругозору молоді щодо вибору майбутньої професії, фокусуванню на основному під час освітнього процесу, надихають на особистісний розвиток!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції