На кафедрі органічної хімії відбулось чергове заняття у літній школі для членів Малої академії наук

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

На кафедрі органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій відбулось чергове заняття у літній школі для членів Малої академії наук та учнів старших класів львівських шкіл.

Викладачі кафедри органічної хімії професорка Ольга Будішевська, доцент Віктор Васильєв та провідна інженерка Катерина Кузнецова розповіли про освітні програми, за якими відбувається підготовка фахівців на кафедрі, ознайомили учасників заходу із сучасним лабораторним обладнанням, провели лабораторні роботи з одержання харчового зеленого барвника хлорофілу та виготовлення косметичного крему.

Потім професор Сергій Варваренко та п.н.с. Наталія Носова показали учням виробництво гідрогелевих пов’язок, які використовують для лікування наших захисників від поранень та опіків.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи