24 червня викладачі та студенти кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки провели з учнями обласної Малої академії наук учнівської молоді презентаційний захід спеціальностей кафедри – «СоціоТолока». Враження – надзвичайні: відкриті до спілкування, ерудовані, щирі, з власною думкою молоді люди завітали до нас!
У цікавій інтерактивний формі політехніки ознайомили учнів зі спеціальностями кафедри – «Соціологія», «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення».
Час пролетів як одна мить. Дякуємо обласній Малій академії наук за чудову можливість спілкування!
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-8968000457778219022464043898303905555203589n.jpg?itok=KFGkYv-h)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28801365457777809622504984636960593960503582n.jpg?itok=BY_7RP-G)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28947617457777852489167365030994571902297887n.jpg?itok=j3VpT67w)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28963333857777855089167101366758854383383117n.jpg?itok=p4qEBTfx)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28964946557778046355814642117116202360976275n.jpg?itok=byoa8hJM)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28966423857778144755804803680291241497701461n.jpg?itok=vwwbkmYw)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28966565457777868622499081682833057281673412n.jpg?itok=sWe7iFKh)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-2896772615777789655582962953705359205486113n.jpg?itok=sNNbhg8f)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28967902357777837522502192915043585151943287n.jpg?itok=UfjPPdZ_)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28971062157777922522493692708653771393767949n.jpg?itok=GFLKd0xd)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28995717357777851322500817039860190775041933n.jpg?itok=aRFjU0kX)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/sr-28999768557777860789166538855463416689116973n.jpg?itok=M1UVSKRb)