На кафедрі ТБСФБ відбулася відкрита лекція польської науковиці Алісії Сеньковської

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Фото з лекції

24 травня 2024 року для студентів та викладачів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки, а також професорсько-викладацького складу, науковців та студентів кафедри мікробіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася відкрита лекція доктора медичних наук кафедри мікробіології Університету Миколая Коперніка в місті Торуні, Колегіуму медичного в м. Бидгощі, Польша, Алісії Сеньковської (Alicja Sękowska, dr n. med., Katedra Mikrobiologii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Polska) на тему «Аспекти мікробіологічної діагностики та дослідження різних видів Klebsiella spp.».

Лекція, організована представницями Львівської політехніки – старшою викладачкою Анною Крвавич і доценткою Роксоланою Конечною, відбулась у рамках співпраці між кафедрами.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Фото з лекції Фото з лекції