17 травня 2024 року в рамках програми Erasmus+ напряму Jean Monnet на кафедрі теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулась урочиста частина вручення сертифікатів студентам-магістрам – слухачам факультативного курсу «Європейський Союз, європейська безпека та глобальне урядування».
Цикл викладання факультативного курсу проводили виконавці проєкту Жан Моне – викладачі кафедри теорії та права та конституціоналізму. Керівник проєкту, завідувач кафедри ТПК, д.ю.н., професор Віталій Ковальчук звернувся до магістрів з вітальним словом щодо успішного завершення курсу та наголосив на важливості поширення досвіду Європейського Союзу, зокрема в контексті регіональної безпеки, забезпечення миру за допомогою співпраці з НАТО та ООН.
Окрім того, під час заходу було відзначено грамотами найактивніших студентів, з-поміж яких Ілля Панас, Роксоляна Машталяр, Ярина Залога, Юстина Мельник, Юлія Однороз, Олександра Мельниченко та Марта Лукачат.
![Фото із вручення сертифікатів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/21/para/gallery/image001.jpg?itok=Odw-0BvM)
![Фото із вручення сертифікатів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/21/para/gallery/image003.jpg?itok=qnMTiW5V)
![Фото із вручення сертифікатів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/21/para/gallery/image005.jpg?itok=FMZ8UFv6)