28 березня 2024 року на кафедрі цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти відбувся захід у межах профорієнтаційного проєкту «Майбутній політехнік» за участю учнів випускних класів Львівської гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов «Престиж».
Гімназисти мали змогу ознайомитись із системою навчання в Університеті, відвідати заняття, максимально зануритися у студентське життя для обрання спеціальності 081 «Право» та подальшого вступу на навчання до Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки. Для майбутніх абітурієнтів провели екскурсію у XIX навчальному корпусі, вони мали змогу поспілкуватися з викладачами і студентами Інституту.
Активну участь у заході взяли доцентка кафедри ЦПП, к.ю.н. Наталія Заболотна та доцентка, к.ю.н. Наталія Павлюк, яка провела для учнів майстер-клас на тему «Майнові права дитини».
Зустріч відбулася в дружній атмосфері. Майбутні абітурієнти мали змогу отримати інформацію про правила прийому на навчання у 2024 році та поставити запитання.
![Фото із заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/cpp-zobrazhennyaviber2024-03-2815-00-15-215.jpg?itok=7wnWuie_)
![Фото із заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/cpp-zobrazhennyaviber2024-03-2815-00-22-707.jpg?itok=K5LPq8nz)
![Фото із заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/cpp-zobrazhennyaviber2024-03-2815-00-23-322.jpg?itok=3z9fU_dZ)
![Фото із заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/cpp-zobrazhennyaviber2024-03-2815-00-23-810.jpg?itok=9UbJRabJ)