У межах реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» за підтримки програми ЄС Erasmus+ 12 листопада відбулася відкрита лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» Оксани Музиченко – к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту, а також презентація онлайн-супермаркету Povtor випускників кафедри ЗМД.
Учасники подискутували про ресурсозбереження, засади циркулярної економіки, зокрема обговорили принцип «нуль відходів» та перспективи його адаптування в Україні.
![лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-epi-2020-1.png?itok=at8flctG)
![лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-epi-2020-2.png?itok=LOxMvjsq)
![лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-epi-2020-3.png?itok=frp1X7Eg)