5 вересня 2019 року на кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» завітали шановні гості – професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе (Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe) міста Лємго, Німеччина.
Представники кафедри разом із проректором з наукової роботи Львівської політехніки Наталією Чухрай обговорили з німецькими колегами співпрацю в науковій сфері.
Кафедра маркетингу і логістики співпрацює з Вищою технічною школою в рамках різноманітних освітніх заходів та програм уже 20 років. На зустрічах обговорюють перспективні проєкти для розвитку маркетингу і логістики, можливості для викладачів та студентів.
![професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/mlostwestfalenlippe-2019-3.jpg?itok=8b-GZVTw)
![професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/mlostwestfalenlippe-2019-4.jpg?itok=VFBr3krb)
![професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/mlostwestfalenlippe-2019-1.jpg?itok=DOAwJJBu)
![професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/mlostwestfalenlippe-2019-2.jpg?itok=Ib3pVFLe)