На війні загинув Роман Когут — випускник Автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Сумна звістка знову сколихнула політехнічну родину: на фронті загинув наш випускник Роман Когут. Бійцеві назавжди залишилося 33 роки.

Роман був родом зі Львова. Здобув освіту в Автомобільно-дорожньому фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».

Напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації Роман вступив до лав територіальної оборони. З початком війни став на захист держави від окупантів у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. За особисту мужність був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Срібний хрест».

Роман Когут загинув 21 червня 2024 року…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.