На засіданні кафедри маркетингу і логістики підбили підсумки роботи екзаменаційних комісій

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з іспиту

На підсумковому засіданні кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки йшлося про підсумки роботи екзаменаційних комісій та всього навчального року.

Цьогорічні випускники кафедри денної і заочної форм навчання – це:

• маркетологи (5 груп бакалаврів та 1 група наукових магістрів);
  • логісти (3 групи бакалаврів та 1 група магістрів).

Захисти студентів-маркетологів проходили у двох комісіях у такому складі:

• Ольга Мних, Людмила Мороз, Уляна Балик, Назар Фігун, Ірина Білик (секретар);
  • Назар Глинський, Наталія Косар, Олена Бочко, Мирослава Мамчин, Юлія Савченко (секретар).

Склад комісії захистів бакалаврських та магістерських кваліфікаційних робіт логістів:

• Наталія Гринів, Наталія Чорнописька, Ігор Таранський, Оксана Довгунь, Таїсія Наконечна (секретар).

На підсумковому засіданні кафедри маркетингу і логістики викладачі також запрезентували виконання своїх планів.

На завершення присутні привітали всіх колег із завершенням навчального року, побажали гарного літнього відпочинку, щоб із новими силами, натхненням та ідеями розпочати новий навчальний рік!