26–27 травня поблизу Варшави (Польща) проходив VI Науковий симпозіум «ПроЕнерго – можливості і перспективи екологічних інновацій. Екорозвиток і енергетична самодостатність» ( VI Sympozjum Naukowe «Proenergo – Możliwości I Horyzonty Ekoinnowacyjności» pt. «Ekorozwój I Samowystarczalność Energetyczna»).
Тут зустрілися представники фінансового сектору, науки, промисловості, охорони навколишнього середовища та органів місцевого самоврядування. Непрямою метою Симпозіуму є створення постійної платформи для налагодження міжгалузевої співпраці, а також успішного впровадження нових, екоінноваційних концепцій.
Кафедру прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки на івенті представляв доцент Зеновій Когут. Тема його доповіді – Urządzenia OZE w samowystarczalnych klastrach («Засоби ВДЕ в самодостатніх кластерах»). Перспективи розвитку відновлюваних джерел енергії сьогодні є важливим питанням як для екології, так і для безпеки.
Зеновій Олександрович розвиває актуальні теми сьогодення. Обмін досвідом та спільна праця із закордонними науковцями – це вагомий внесок у розвиток нашої науки.
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/pfn-symp-1.jpg?itok=K_EDRK0F)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/pfn-symp-2.jpg?itok=QFunjYY-)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/pfn-symp-3.jpg?itok=GKwosF3h)