Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на презентацію книги Наталі Місюк «Мова: таємниці відьом»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

12 липня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) кримська львів’янка, маркетологиня, авторка проєкту «Давай займемось текстом» Наталя Місюк вперше представлятиме свою книгу «Мова: таємниці відьом» дорослій аудиторії. Книжка покликана закохувати в українську мову дітей, підлітків та дорослих.

Це захоплива пригодницька історія про те, як головний герой опиняється у світі, де живуть відьми. Він шукає шлях додому й потрапляє в різні халепи, втім, має нагоду підслухати, про що розмовляють відьми. А вони обговорюють те основне, що потрібно знайти кожному, хто переходить з російської мови на українську.

Вхід вільний. Початок о 17:30.