Навчальний проєкт «Стартап Батяри 5.0» від Tech StartUp School Львівської політехніки розпочато

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із заходу

16 вересня у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» стартував навчальний проєкт для школярів та студентів області «Стартап Батяри 5.0». Це безкоштовна навчальна програма та конкурс стартапів для молоді, яка готова розкривати потенціал і втілювати ідеї у життя.

На проєкт зареєструвалося понад 500 учасників із Львівської, Червоноградської, Мурованської, Дрогобицької, Стрийської, Трускавецької, Жовківської, Рудківської, Пустомитівської, Радехівської, Бібрської територіальних громад Львівщини.

Учасники мають змогу відвідувати онлайн навчальні курси:

• обов’язкові:
    • креативне мислення;
    • медіаграмотність і цифрова безпека;
  • курси на вибір:
    • біотехнології;
    • 3D-моделювання і 3D-принтери;
    • управління дроном та його конструювання, інтерактивний дизайн, створення відеоігор;
    • робототехніка та Minecraft;
    • штучний інтелект і вступ до IT;
    • космос та супутники.

У фіналі навчальної частини учасники зможуть презентувати ідеї, продовжити менторську підтримку для реалізації проєктів, а також отримати фінансування на розвиток власних розробок.

«Це унікальна можливість для молоді зробити перші кроки у світ підприємництва, отримати практичні навички та навчитися втілювати свої ідеї в реальні проєкти. Наша команда створює мережу для юних інноваторів, які зможуть розвиватимуть свій потенціал, практикувати навички, отримувати менторську підтримку та фінансування на розвиток», – зазначив очільниу Tech StartUp School Назар Подольчак.

Проєкт реалізується за сприяння Департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.