Небайдужі коломияни шиють захисні костюми та маски для медичних працівників

Марія КІНДРАТОВИЧ, Центр комунікацій Львівської політехніки
Уляна Дубровець

Коломияни на волонтерських засадах шиють захисні костюми та маски для медпрацівників.

Ініціатива належить благодійному фонду «Коник-хелп», яку очолює випускник Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Назарій Тодорів. Він пояснює: на готові вироби маємо зараз дефіцит, проте на матеріали його немає. Робота з ними кропітка, але у теперішніх умовах надзвичайно важливо згуртуватися. У 2014 нам вдалося це задля допомоги нашій армії, а тепер ми потрібні нашій медицині.

Благодійники збирають кошти (наразі вдалося зібрати 20 тисяч гривень, частину яких витратили на прорезинений матеріал), купують тканину та передають готові костюми у медичні заклади.

До доброї справи долучились і викладачі Коломийського політехнічного коледжу. Уляна Дубровець, викладачка спеціальності «Моделювання та конструювання одягу», каже: на виготовлення одного захисного костюма витрачають приблизно 6 годин. На відео у майстерні коледжу п. Уляна покроково показує, як правильно виготовити медичну маску:

Підтримати фінансово ініціативу можна, переказавши кошти на картку: 4149 6293 9283 4131 (Назарій Тодорів).