Нові можливості для архітекторів: компанія COSMOS in запрошує студентів

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка компанії COSMOS in

Компанія COSMOS in запрошує студентів архітектурних спеціальностей.

• Наша місія і велика відповідальність – створювати об’єкти у природних локаціях та бути її адвокатами.
  • Наша ціль – реалізовувати найсучасніші місця для відпочинку. Віримо, що архітектура має бути для майбутнього. Ми базуємось на досвіді минулого, аналізуємо використання просторів сьогодні, любимо знаходити класні елементи з історії, але відчуваємо відповідальність створювати.

Для нас важливо:

• Вміти ставити під сумнів усталене, те, що раніше здавалося вдалим і шукати покращення. Never good enough.
  • Бути допитливими. Все неможливе завжди хтось мусить зробити можливим.
  • Мати сміливість ділитися найрадикальнішими крейз-ідеями, які можуть і не сприйняти.
  • Бажання постійно змінюватись. Немає нічого більш постійного, ніж зміни. Компанія Космос – це точно про перманентну адаптацію.

Компанія COSMOS in, шукає архітектора та особистого асистента для СЕО.

Вимоги до архітектора:

• маєш досвід у створенні реалізованих проектів;
  • працюєш в архітектурі більше 3-х років;
  • у тебе є ідеальне розуміння:
    • як побудована документація;
    • як працюють програми: Revit, Sketchup.

Вимоги до асистента:

• стресостійкий: не панікує, навіть коли треба на вчора організувати презентацію для 200 управлінців;
  • мультизадачний: готовий виконувати одночасно декілька своїх завдань, і напам’ять знати календар СЕО;
  • вміє пріоретизувати: в умовах велетенського потоку завдань, вміє виокремити важливе і другорядне;
  • гнучкий: байдуже, які обставини довкола – ми знаємо, що асистент нашого СЕО знайде вихід з будь-якої ситуації.

Надсилай своє резюме та реалізовані проекти, будемо створювати Космос разом!

Більше інформації про вакансії – на сайті Львівської політехніки.