Нові можливості у сфері штучного інтелекту: Amazon оголошує конкурс для студентів Trusted AI Challenge

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Amazon запрошує студентів денної форми навчання взяти участь у глобальному університетському конкурсі з розробки безпечних інновацій у сфері генеративного штучного інтелекту Amazon Trusted AI Challenge. Мета заходу – визначити способи, за допомогою яких розробники великої мовної моделі (LLM) зможуть передбачити і зменшити ризики безпеки, запобігти написанню шкідливого коду з використанням ШІ та сприяти його безпечному та відповідальному використанню.

Участь у конкурсі – це унікальна можливість для демонстрації своїх навичок у сфері штучного інтелекту, внеску в розвиток безпечних технологій ШІ, отримання цінного досвіду та фінансової підтримки.

Процес відбору та нагороди:

• до 10 команд буде відібрано для участі у листопаді 2024 року;
  • змагання триватимуть упродовж навчального року;
  • кожна з 10 обраних команд отримає спонсорство у розмірі $250,000;
  • команди-переможці мають шанс виграти додаткові призи на загальну суму $700,000.

Заявки приймають до 1 вересня 2024 року.

Докладна інформація та подання заявки