Шановні політехніки!
Бажаєте долучити своїх дітей до чарівного світу книги?
Запрошуємо вас до відділу художньої літератури Науково-технічної бібліотеки (вул. Митрополита Андрея, 3, V поверх).
На ваших дітей чекають народні й літературні казки, українські та народів світу; твори українських і зарубіжних письменників, серед яких і ті, що вже стали класикою дитячої літератури. Пізнавальна книга розповість про світ, який оточує ваших дітей.
Пориньте разом із ними в казкове королівство й хоч мить побудьте у світі, де панує всепереможне добро!
На інтернет-сторінці НТБ, у розділі «Віртуальні виставки», ви можете ознайомитися з презентацією «Королівство дитячої книги», яку ми підготували для ваших дітей.
![презентація «Королівство дитячої книги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1.jpg?itok=653hPhBb)
![презентація «Королівство дитячої книги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/2.jpg?itok=LC52-4CH)
![презентація «Королівство дитячої книги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/3.jpg?itok=YZGNsm_J)
![презентація «Королівство дитячої книги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/5.jpg?itok=lPM7cqJ9)